Mehter Takımı Açılış Organizasyonu

mehter takımı gösteri organizasyonu istanbul

Mehter Takımı İle Dükkan Açılışı

Mehter Takımı Açılış Organizasyonu – Son Zamanlarda Dükkan Ve İşyeri Açılış organizasyonlarına coşku ve renk katmak isteyen müşterilerimiz bizden mehter takımı talep etmektedirler. Mehter takımını sevmeyen ve onun heyecanına ortak olmayan kimse yoktur. herkes bir sevgiyle mehter marşlarını dinlemektedirler. mehter takımı gösteri organizasyonları için Osmanlı mehter takımını arayabilirsiniz.

osmanlı mehter takımı ile açılış

Açılışta Mehter Takımı Organizasyonu

Açılış Organizasyonlarında balon süslemeleri, bayrak süslemeleri, ses sitemi kurulumu ve palyaçoların yanında artık mehter takımı kiralamak ve açılışlara farklılık katmak isteyen herkes bizimle iletişim halinde olabilir. ister dükkan önünde, ister kortej halinde caddede yürüyerek tüm ilgiyi işyerine çekeriz.

Mehter Takımı Açılış Organizasyonu

Dükkan Ve İşyeri Açılışında Mehteran Ekibi

Dükkan Açılışlarında Çok Daha İlgi Çekici Ve Muhteşem Organizasyonlarda Mehteran Takımı Kiralayarak Unutulmaz Anlar Yaşatıyoruz. Kaliteli Ekiplerle Ve Tecrübeli Müzisyen Kadrosu İle Dükkanın Önünde Ve Dükkanın Sokağında Yürüyüş Yaparak Marşlar Çalıyoruz. 7 Kişiden, 40 Kişiye Kadar Ekipler Oluşturabilmekteyiz.

Etkinliklerde Hangi Marşları Çalıyoruz?

  1. Ceddin Deden
  2. Genç Osman
  3. Abdülhamid Han
  4. Yelkenler Biçilecek
  5. Ey şanlı Ordu
  6. Hücum Marşı
  7. Plevne Marşı
  8. Çırpınırdı Karadeniz
  9. Gafil Ne Bilir

Tüm Etkinlik Ve Organizasyonların vazgeçilmez Ekiplerinden Olan Mehteran Çağrıldığı Tüm Programlarda Ortama Coşku Ve heyecan Katmıştır. Halkımızın Büyük Kesimi Tarafından Çok beğenilen Ve sevilen mehter marşları dükkan ve işyeri alışlarında sizleri memnun edecektir.

İstanbul’da Mehter Takımı İle Açılış Organizasyonu Yaptırmak İsterseniz Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir