Eyüp Sultan Mehter Takımı

Eyüp Sultan Mehter Takımı

Eyüpsultan Mehteran Grubu Gösterisi

Eyüp Sultan Mehter Takımı – Eyüp ve çevresinde bir etkinlik organize ediyor ve bu etkinliğinizde bütün davetlilerinizin eski bir Türk geleneği ile milli duyguları yaşamasını, gaza gelmesini, coşkun duygular hissetmesini istiyorsanız; size bir Eyüp‘te mehter takımı aradığınızı söyleyebiliriz. Organizasyonlara ekiplerimizi davet etmek isterseniz Eyüp’te Bulunan Organizasyon Şirketimize Gelebilirsiniz.

Eyüp mehteran takımı fiyatları

Eyüp Sultan Mehter Takımı İle Sünnet Düğün Organizasyonu

Osmanlı devleti, savaşlarında mehter takımını yanlarına alarak yaptıkları müzikler, söyledikleri marşlar ile gaza gelir; millet aşkıyla dolardı. Bu sayede büyük başarılara imza atan Osmanlı ordusu, zamanında düşmanlarına korku salmış ve büyük alanlara kadar genişlemiştir.

Eyüp mehter ekibi fiyatları

Eyüp Sultan Mehter Kiralama Açılış Organizasyonu

Günümüzde ise mehter takımları, düğün, sünnet düğünü, kına, nikah, asker uğurlama gibi etkinliklerde; davetlileri gaza getirmek ve davetlilere büyük duygular yaşatmak için kullanılmaktadır. Ayrıca dükkân açılışlarında ve çeşitli etkinlik ve programlarda müşteri ve izleyenlerin ilgisini çeken mehter takımı, bu tür özel günlerde büyük başarı sağlamaktadır.

Eyüpsultan Mehteran takımı Gösterileri %20 İndirimli

Eğer siz de bir Eyüp’te mehter takımı arıyorsanız bunun için doğru adres Osmanlı Mehteran olacaktır. Standart olarak 10 kişiden oluşan ve 36 kişiye kadar çıkabilen mehter takımı ile davetlilerinize unutulmaz bir gün yaşatabilir, özel günlerinizi daha özel hale getirebilirsiniz.

Eyüp Sultan Mehter En uygun Fiyatlarla Sizlere Hizmet Veriyor. 0532 692 98 48