Mehter Takımı Gösteri Organizasyonu İstanbul

Mehter Takımı Kiralama Hizmeti Ne Kadar?

Kiralık Mehter Takımı Fiyatları nı öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Özel günlerinizin daha güzel ve eşsiz hale gelmesi için sizlere yıllardır hizmet veriyoruz. Mehter takımı kiralama için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilir ve hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Her organizasyonda görmeye alıştığınız ve artık davetlilere sıkıcı gelen rutinleri bir rafa kaldırın, Mehter takımının muhteşem gösterilerini Mutlaka İzleyin.

mehteran takımı ile sünnet organizasyonu Osmanlı Mehter

Kiralık Mehter Takımı Fiyatları mızı Öğrenin

Sizler için düzenlemiş olduğumuz Organizasyonlar eşliğinde siz de mehter takımı kiralama seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Düğün, Sünnet, nişan, kına, toplantı, davet ve birçok Organizasyonda mehter takımımızı tercih edebilirsiniz. 2024 Yılında da ekiplerimiz ile tüm etkinliklerde buluşalım. Son Yıllarda Gelin Alma Törenleri ve sünnet düğün merasimlerinde salona sünnet çocuğu ile birlikte giriş yapmaktayız.

mehteran ekibi kiralamak istiyorum

Mehteran Ekibi Kişi Sayıları Ve Ücretleri

  • 6 Kişilik Mehteran Ekibi Kiralama Fiyatı 6.000 TL – 7.000 TL
  • 8 Kişilik Mehter Takımı Program Maliyeti 7.000 TL – 8.000 TL
  • 10 Kişilik Mehteran Ekibi Ücreti 9.000 TL – 10.000 TL
  • 15 Kişilik Mehter Grubu Fiyatı 15.000 TL – 16.000 TL
  • 20 Kişilik Mehteran Takımı Gösterisi 21.000 TL – 22.000 TL

Diğer Kişi Sayıları İçin Bizden Fiyat Bilgi Alabilirsiniz.

Mehter Takımı Gösteri programı

Mehter Takımı Gösteri Organizasyonu İle 20 Yıldır Sizlerleyiz

Mehter marşları sayesinde organizasyonun ritmi artacak ve daha coşkulu hale gelecektir. Herkesin içinden bir parçaya dokunacak olan mehter marşları, sizi alıp Osmanlı’nın sokaklarına götürecek. Size her zaman en deneyimli ve tecrübeli ekipler ile programlara coşku katmaya devam ediyoruz. En Kaliteli Müzisyen ekipleri en iyi melodileri seslendiriyorlar.

gelin alma mehteri

Gelin Alma Mehteri

Mehteran ekibi ile gelin alma yapıyoruz. gelin evinin önünde mehteran ekibimiz en muhteşem ve coşkulu marşları çalarak tüm mahalleyi bu coşkuya ortak ediyoruz. Çiftimiz gelin arabasına binen kadar evin önünde kalıyoruz. ayrıca düğün salonuna kadar gidip orada da sahnede marşlar çalıp programımızı nihayete erdiriyoruz. Sizde en iyi ekiplerle en iyi organizasyonlar yaptırın.

Mehter grubu mehter ekibi gösterisi

Türkiye’nin En Büyük Mehter Takımı Osmanlı Mehter Takımı

Kültürümüzün en önemli paralarından olan mehteran, en tecrübeli ekipler sayesinde inanılmaz bir görsel şölen sunuyor. 20 yıla yakın tecrübemiz ile size her zaman muhteşem programlar yaparken organizasyonlara coşku katıyoruz. Deneyimli Müzisyenlerimiz aslına uygun bir şekilde en tercih edilen marşları misafirleriniz için seslendiriyor. Osmanlı Mehteran Takımının Tecrübesinden Sizde Yaralanın.

Mehter Takımı Kiralama En Uygun Fiyatlar Bizde

Her müziğin beraberinde getirdiği gereklilikler ve bir ritmik duygu vardır. Bu duyguyu karşı tarafa geçirmek ise ciddi bir emek, birikim ve yetenek ister. Sadece müzik yapabilmek yeterli değildir. Mehter marşlarının tüm parçalarını çalan ekibimiz tüm isteklere yer vermektedir. En iyi müzisyenler tarafından icra edilen marşlar size iyi bir deneyim sunacaktır.

mehteran marşı dinle

İstanbul Mehter Takımı Gösteri Organizasyonları

Mehter marşında en önemli etkenlerden biri ise Osmanlı’nın kudretini, gücünü müziğe yansıtabilmektir. Müzik ne kadar güçlü olursa duygular o kadar kolay ısınır müziğe. Osmanlı’yı hissetmek mehter takımı ekibimizle artık çok kolay. O dönemi sizlere tekrar yaşatmaya geliyoruz. İster açılış organizasyonu, ister sünnet düğün organizasyonu farketmez tüm etkinlik ve organizasyonlara gelip muhteşem ve görkemli programlar yapıyoruz.

osmanlı mehteran ekibi 20 yıldır sizinle

Osmanlı Mehteran Takımı Size Her Zaman En İyi Programları Sunmaya devam ediyor. 0532 692 98 48