güngören mehter takımı

Güngören Mehter Takımı

Güngören Mehter Ekibi Gösterisi

Güngören Mehter Takımı – Güngören çevresinde bir etkinlik düzenliyor ve Osmanlı Devleti zamanından kalan, en büyük geleneklerimizden biri olan Mehteran ile siz de özel gün ve gecelerinizi daha da özel hale getirmek ister misiniz? Eğer cevabınız “evet” ise sizleri İstanbul Güngören’de mehter Ekibi Aramaya davet ediyorum.

Güngören mehter ekibi kiralama

Güngören Mehter Takımı İle Düğün Ve Sünnet Organizasyonu

Osmanlı Devleti zamanında Osmanlı ordusuna destek olunduğu gibi, güç verildiği gibi ve Osmanlı ordusunun gaza getirildiği gibi sizler de bu özel gün ve gecelerinizde davetlilerinize bu duyguları yaşatmak istiyorsanız, Güngören mehter Grubu ile hizmetinizde olacaktır.

Güngören mehter takımı gösterisi

Güngören Mehter Grubu %20 İndirimli Fiyatlarla

Düğün, nişan, sünnet düğünü, gelin alma merasimi, gelin çıkarma merasimi, asker uğurlama gibi organizasyonlarınız ve dükkân açılışı gibi etkinliklerinizde sizlerin yanında olarak davetlilerinizin duygularını coşturacak, müşterilerinizin ilgisini çekecek olan müthiş bir gösteri sergilemek istiyorsanız sizlere tavsiyemiz bir telefon uzağınızda olan Osmanlı Mehter Ekibine ulaşmanız.

Güngören Kiralık Mehteran Ekibi Programları

Osmanlı Mehteran Takımı alanında son derece uzman olan mehter takımı ile hem davetlilerinizin ve sizlerin memnun kalacağı bir etkinlik düzenleyebilir, hem de uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. 8 kişilik mehteran fiyatları 3.300 TL’den başlamaktadır. Faklı sayıda ekiplerimiz için fiyat bilgisi için iletişime geçin.

Güngören Mehter Kiralama ile Tüm Etkinlikler İçin Bizimle İletişime Geçin.
0532 692 98 48