Kağıthane Mehter Takımı

Kağıthane Mehter Takımı

Kağıthane Mehter Takımı

Kağıthane Mehter Kiralama Servisi

Kağıthane Mehter Takımı – Türkler milattan önceki tariflerde de ordularında müzik çalardı. Bu müzikler ordulara savaşma aşkı verir, vatana bağlılıklarını artırırdı. Uzun süreler boyunca çalınan bu müzikler Osmanlı zamanında tarihin ilk savaş bandosu olan mehteran takımına dönüştü. Mehter Takımları, Hacı Bektaşi Veli öğretilerini tıpkı Yeniçeriler gibi benimseyen ve her kutlama veya savaştan önce dualar okuyan bir bandodur.

kağıthane mehter ekibi kiralama

Kağıthane Mehter Takımı Dükkan Ve Mağaza Açılışlarındayız.

Mehter Türk ordusunun fedakarlıklarımı ve kahramanlıklarını dile getirip maziyi andıran havası her davul sesinde kanımıza işler, içimizi ürpertir. Mehter takımı, tarih boyunca Osmanlı ordusunun neşe ve onur kaynağıydı. Günümüzde ise düğün, kına gecesi, asker kutlamaları, parti ve organizasyonlarda günümüze neşe ve renk katmaktadır. her zaman en iyi ve en kaliteli mehter için Osmanlı mehter takımını aramanız yeterli.

Kağıthane Mehter Ekibi İle Tüm Salonlarda Programlar Yapıyoruz.

Osmanlı Mehteran Takımı İle Kağıthane ve birçok ilçemize hizmet vermektedir. Biz bu kültürü Osmanlı’dan aldık ve layığıyla yerine getirip sizlere sunmaktan onur duyarız. Kağıthane mehter Ekibi olarak geçmişten günümüze gelen ve insanın içini titreten, kalbine dokunan bu musikiyi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Hizmet fiyatlarımız, seçeceğiniz kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir.

Kağıthane Mehter Kiralama ile organizasyonlarınıza gelip en beğenilen marşları çalıyoruz.

0532 692 98 48