Fatih Mehter Takımı

Fatih Mehter Takımı

Fatih Mehter Etkinliği

Fatih Mehter Takımı – Dünyanın en eski ordu bandosu olarak bilinen ve zamanında Osmanlı ordusuna müzikleri ve marşları ile büyük destekte bulunmuş olan mehter takımı, günümüzde hâlâ varlığını sürdürmekte ve halkımızdaki bireylerin milli duygularını uyandırarak kanlarının daha coşkulu akmasına, dinlerken tüylerinin diken diken olmasına yol açmaktadır.

açılış organizasyonu mehteran takımı

Fatih Mehter Takımı Kiralama İle Sünnet Organizasyonları

Mehter takımları, özel gün ve gecelerde, organizasyonlarda, etkinliklerde, merasim ve kutlamalarda kişiler tarafından kiralanmakta; gelen davetliler tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Çünkü halkımızdaki insanlar, mehter ekibi müziği sayesinde geçmişi anmakta ve atalarının yaşadığı o duyguları yaşama fırsatı bulmaktadır. en güzel marşları çalarken gelen davetliler bize eşlik ediyorlar. katıldığımız tüm organizasyonlara heyecan coşku katmaya devam ediyoruz.

Fatih Mehter Marşları En Uygun Fiyatlarla Hizmetinizde

Eğer siz de Fatih ve çevresinde bir etkinlik düzenliyor ve bir Fatih’te mehteran takımı arıyorsanız, aradığınızda bir telefon uzağınızdayız. Alanında uzman ekibi, uygun fiyatları ve en güzel Türk marşları ile özel günlerinizi daha da özel hale getirip davetlilerinizi ve sizleri memnun bırakacak, duygulandıracak olan bir Fatih mehter Ekibi arıyorsanız, aradığınız mehter takımını Osmanlı Mehteran Grubunu bulabilirsiniz. Eğer atalarımızdan kalma bu geleneğe önem veriyor ve siz de günümüzde bunu yaşatmak istiyorsanız Osmanlı Mehter’e ulaşın.

Fatih Mehter İle Tarihi Yarımada da tüm Mekanlarda Mehter Marşları Çalıyoruz. 0532 692 98 48