mehteran ekibi organizasyonu %100 müşteri memnuniyeti

Ülkemizin En Büyük Mehter Takımı Osmanlı Mehter

Mehter Takımı Gösterisi, Osmanlı döneminde birçok savaşın kazanılmasına sebep olmuştur. Askerimizi daha çok kuvvetlendiren mehter marşları aynı zamanda karşı tarafta da ciddi bir motivasyon düşüklüğüne neden olmuştur. Şimdilerde İstanbul’da savaşlar için değil organizasyonlarda bulunan İstanbul Mehter Takımı ile özel günlerinizi eşsiz ve muhteşem bir hale getirebilirsiniz.

İstanbul mehteran ekibi kiralamak istiyorum

Mehter Takımında %100 Müşteri Memnuniyeti

Yıllardır Düğünlerde, Sünnetlerde Ve Nişan Merasimlerinde Mehter Marşları Çaldırmanın tam zamanı. Sıradan şeyleri bir rafa kaldırın ve mehter takımına yer açın. Davetlilerinize ve sizlere birbirinden güzel saatler yaşatacak olan mehter takımı, İstanbul semalarında yankılanacak olan davul sesiyle kalbinizin en derinine dokunacak. Tıpkı o yıllarda gibi heyecanlanacak ve duygulanacaksınız.

Mehter Takımı İle Katıldığımız Etkinlikler

  • Sünnet Düğün Organizasyonu
  • Dükkan Açılış Organizasyonu
  • Düğün Organizasyon Hizmetleri
  • Nişan Organizasyon Cemiyeti
  • Gelin Alma Merasimi
  • Okul Şenlikleri
  • Fetih Programları
  • 15 Temmuz Programları
  • Misafir Karşılama
Sünnet düğün organizasyonu mehter takımı programı

İstanbul Mehteran Takımı Gösterisi Fiyatları Ne Kadar?

Tarihin en güzel sayfalarına altın harflerle yazılan İstanbul, hala en değerli ve önemli konumdadır. Ve değeri paha biçilemez. Boğazın serin suları, Çamlıca’nın serini, Üsküdar’ın kokusu. İstanbul’da ona yakışır bir organizasyon düzenlemek için tercih edebileceğiniz Osmanlı mehter takımı, sizlere tekrar o günleri yaşatacak, İstanbul’un yedi tepesinde mehter marşının kuvvetli sesi duyulacak. 8 Kişilik Mehter Takımı Fiyatı 7.000 TL’den Başlamaktadır.

mehter ekibi istanbul en iyi fiyat

Mehteran İle Tarihe Yolculuk

Siz de bazen ‘’Keşke o yıllarda yaşasaydım” diyor musunuz? Osmanlı’nın eşsiz mimarisi, kibar giyim tarzı, muhteşem musiki anlayışı ve daha birçoğu. Osmanlı’nın görkemli ve ihtişamlı imparatorluğu, özellikle o dönemde farklı devletlerde yaşayanları oldukça imrendirmiştir. Tarihte birçok konuda tüm dünyaya önderlik yapmış olan Osmanlı tarihin en eski olan askeri bandosunu da kurmuş ve bunu çok stratejik bir şekilde kullanmıştır.

çok hesaplı mehteran takımı programları

Mehter Takımı Gösterisi Organizasyonu %20 İndirimli

Birçok savaşın zaferini mehter takımına borçlu olabiliriz. Mehteran askere coşku ve kahramanlık duygusu katar. Hal böyle olunca savaş meydanlarında bu müzik, askere daha güçlü ve emin olabilme hissi veriyor. İstanbul Ve Çevre şehirlerde yıllardır en muhteşem konser organizasyonlarında binlerce programa imza attık. İndirimli fiyatlar ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

mehter takımı organizasyonu

Osmanlı Mehter Takımını Arayarak Sizde Organizasyonlara Heyecan Katın.
0532 692 98 48