Çatalca Mehter Takımı

mehter ekibi düğün organizasyonu

Çatalca Mehteran Fiyatları Ne Kadar?

Çatalca Mehter Takımı – Mehter takımı, Osmanlı devleti zamanında savaşlarda Osmanlı ordusuna güç, psikolojik destek ve savaşma isteği kazandırmış, milli duygularını coşturmuş, aynı zamanda düşmanlara da korku salarak Osmanlı Devleti’nin zafer almasına büyük katkıda bulunmuş bir ordu bandosudur.

Çatalca Mehter ekibi kiralama

Çatalca Mehter İle sünnet Organizasyonu

Mehter takımı, dünyanın en eski ve ilk ordu bandosu olarak bilinir. Bütün bu zamanlardan sonra, günümüze kadar, mehteran takımı çeşitli etkinliklerde kiralanmış, etkinlik sahipleri tarafından davetlilere muhteşem bir şölen sunulmuştur. Deneyimli ve işinin ehli mehteran kadroları sizlere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Çatalca Mehteran grubu kiralama

Çatalca Mehter Takımı Açılış Organizasyonları

Örneğin Çatalca ve çevresinde düğün, nişan, gelin alma, gelin çıkarma, asker uğurlama, dükkân açılışı, fetih kutlaması, Ramazan ayı etkinliği gibi organizasyonlar düzenleyen birisi, bu etkinliğine gelecek olan davetliler ya da müşteriler için bir Çatalca mehter takımı kiralayabilir, gelecek davetlilere unutulmaz bir etkinlik yaşatırken gelecek olan müşterilerin ise daha çok ilgisini çekerek açılışında dükkanının geleceği için daha büyük bir başarıya ulaşabileceği bir açılış düzenleyebilir.

Çatalca Mehter Ekibi %20 İndirimli Fiyatlarla

Çatalca’da mehter kiralamak isteyen biri, aradığı mehter takımını nereden bulabilir? Bunun için Osmanlı Mehter Takımı, alanında uzman olan mehter takımı ile sizleri beklemekte. Bir telefon uzağınızda olan Organizasyon Şirketimize hemen ulaşarak uygun fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Çatalca Mehter Ekibi Gösterisi Hizmeti İçin Arayın Bilgi Alın. 0532 692 98 48