Esenler Mehter Takımı

Esenler Mehter Takımı

Esenler Mehter Gösterisi

Esenler Mehter Takımı – Tarihi ve kültürel miraslarımızın büyük bir kısmına sahip olan, geleneklerimizin hâlâ sürdürüldüğü şehirlerimizden biri olan İstanbul’da, birçok kişi organizasyon ve etkinliklerine bir mehter takımı çağırarak davetlilerine muhteşem bir gün ya da gece yaşatmaktadır. Mehteran Takımı Kiralamak İçin Şirketimizi Arayın. 2000 yılından beri mehter takımı ile İstanbul’un en seçkin mekanlarında binlerce program coşku kattık. 7 kişiden 50 kişiye kadar mehteran ekiplerimiz her zaman hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Esenler Mehter Ekibi Fiyatları

Esenler Mehter Takımı İle Sünnet Düğünleri Yapıyoruz

Mehter takımı nedir? Mehter takımı, Osmanlı devleti zamanında Osmanlı ordusu savaşa giderken onların yanında olup müziğiyle orduya güç verirken Osmanlı ordusunun düşmanlarına da korku salarak, bir tarafa psikolojik olarak yardım ederken diğer taraf üzerinde ise psikolojik olarak baskı oluşturarak savaşlarda Osmanlı Devletinin galip gelmesinde büyük katkı sağlamış olan, dünyanın en eski ordu bandosu olarak bilinir.

Esenler Mehter Kiralama Fiyatları %20 İndirimli

Günümüzde ise düğün, nişan, sünnet düğünü, dükkân açılışı, asker uğurlama, gelin alma ve gelin çıkarma gibi etkinlik ve organizasyonlarda tercih edilerek bu etkinliklerin davetlileri için bir coşku uyandırmak ya da dükkân açılışlarında müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla mehter takımları kullanılıyor. Eğer Esenler’de bir etkinlik düzenliyor ve Esenler mehter takımı arıyorsanız adresiniz Osmanlı Mehteran Takımı.

Esenler mehteran Ekibi En uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. Esenler’de En Muhteşem Programlar sizleri Bekliyor. 0532 692 98 48