Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı istanbul-sünnet-tahtları.jpg

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askerleri

Sünnet Tahtı ve Yeniçerilerimiz Sünnet Olan Çocuğunuzu Tahtın Üstüne Alırlar. Sünnet Tahtının Üstünden Salona Giriş Yaparlar. Sünnet çocuğu Misafirleri selamlar Daha Sonra Sahnedeki Yerini Alır. Bazen Tahtla Birlikte Canlı Mehter Takımı İle de Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerimize eşlik Eder.

sünnet tahtı ve yeniçeriler en iyi fiyatlar

Sünnet Kolu Ve Sünnet Tahtı yeniçeri Hizmeti Program Bitimine Kadar Devam Eder. Yeniçeri Askerlerimiz Takı Merasimi Boyunca Sünnet Çocuğunun Başında Beklerler. Misafirlerle Birlikte Fotoğraf Çekilirler.

Sünnet Koltuğu ve Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askerleri İçin Bizden Bilgi Alın. Sünnet Tahtı Modellerimiz İçin Bizden Destek Alın. Sünnet Tahtı Modellerimiz Ve Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları İçin Bizden Bilgi Alın.

Sünnet Düğün Organizasyonlarının Vazgeçilmezi Olan Kiralık Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler ile Sünnet Düğünlerinizi Farklılaştırın.

SÜNNET TAHTI KİRALAMA VE YENİÇERİ FİYATLARI

Erkek çocuklarının erkekliğe ilk adımları olarak bilinmekte olan gün, sünnet günü olarak bilinir. Çocuğunuza yapacak olduğunuz sünnet organizasyonlarında daha gösterişli bir gün istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

mavi sünnet tahtı kiralama fiyatı

Bu özel gün için gerekli olan tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünmekte olan firmamız, sünnet organizasyonlarında sünnet tahtı kiralama sayesinde de çocuğunuzun hayallerini süslüyor ve mutlu olabilmesi için daha eğlenceli bir günü sizlere sunuyor.

Yapacak olduğumuz organizasyonda sünnet tahtını taşıyacak kişilerin yeniçeri kıyafeti giymesi de ayrı bir görsel şölene imza atmaktadır. Ayrıca bu özellik adetlerin ve usullerin en başında gelmektedir. 

taht kiralama servisi

İstanbul’da Sünnet Tahtları Kiralamak İçin Arayın.

Sünnet tahtı yeniçeri kıyafetleri bulunan kişiler tarafından taşınıyor ve mehter marşı eşliğinde salona kadar getirilmektedir. Bu görsel şölen hem çocuğunuzun hem de sünnet organizasyonuna davet gösteren insanların oldukça hoşuna gidecek olan bir etkinlik olmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra sünnet tahtıyla birlikte organizasyonun gerçekleşeceği salonun süsleme işlemleri ve oldukça güzel olan bir sünnet organizasyonunun dekorasyonları da firmamız tarafından sizlere sunuluyor olmaktadır. Sünnet olan çocuğa destek ve moral anlamında oldukça iyi yönde etkileri olan bu marş, ezgiler ve mehter eşliğinde salona getirildiği zaman ortam çok daha güzel bir atmosfer ile buluşmaktadır.

sünnet tahtı kiralama ve mehteran takımı

Sünnet organizasyonlarının vazgeçilmez seçenekleri haline gelen sünnet tahtını siz de yapacak olduğunuz sünnet törenleriniz de görmek istiyor, sünnet olan çocuğunuza moral ve destek vermek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Bu organizasyonlar ise haliyle davetlileri de mutlu ve eğlenceli bir hal içinde bulunduracaktır. Tüm bunların yanı sıra mehter marşı eşliğinde ve salona sünnet tahtı üzerinde girerek gelecek olan çocuk bu anları ve bu günü asla unutamayacaktır.

sünnet tahtı yeniçeri ve mehteran takımı

Bunların sayesinde sünnete karşı olan korkusunu da bir nebze yenebilecek ve bu durumda çok daha rahat bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz. Unutmamanız gerekiyor ki bu tür organizasyonlar da her şeyden evvel çocuğunuza nasıl moral vereceğiniz ve desteğinizi nasıl göstereceğiniz önemlidir.

Çünkü çocukların bir tek destek alabileceği ve kendilerini rahat hissedecekleri yer sizin yanınız olmaktadır. Bundan dolayı hem çocuğunuzun yanınızda olmanız hemde güzel bir organizasyona imza atmanız gerekmektedir.

sünnet koltuğu kiralık fiyat ve ücret

Sünnet tahtı kiralama fiyatları için iletişim bölümümüzden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0532 692 98 48