Başakşehir Mehter Takımı

Başakşehir Mehter Takımı

Başakşehir Mehter Gösterisi Avrupa Yakasında Devam Ediyor

 Başakşehir Mehter Takımı – Osmanlı Devleti zamanında bolca karşılaşılan mehter takımları, günümüzde de bir gelenek halinde devam etmektedir. İstanbul tüm ilçelerinde istenilen tüm mekanlara uzman kadrolarımız tarafından sizlere ulaşıyoruz.

başakşehir mehteran takımı gösterisi

Başakşehir Mehter Kaç Kişiden Oluşmaktadır.

Bütün çalgı ve müzik aletlerinin kullanılabilmesi için 8 ya da 9, tam anlamıyla bir takımı olabilmek için 10 ile 36 arasında kişiden oluşması gereken mehter takımları; günümüzde kutlama, merasim, organizasyon ve etkinliklerde en güzel Türk müzikleri ile bir şölen sunmaktadır.

Başakşehir Mehter ekibi gelin alma

Başakşehir Mehter Takımı İle Hangi Organizasyonlardayız

Başakşehir tarafında bir etkinlik organize etmek isteyen birisi, Başakşehir mehteran takımı aramaktadır. Bu kişinin yapabileceği düğün , sünnet, açılış, nişan, kız alma gibi etkinliklere ya da organizasyonlara alanında uzman bir mehter takımı bulması çok uzun zaman alacaktır.

Başakşehir Mehter İle Sünnet Organizasyonu

Başakşehir mehteran Grubu ihtiyacı olan, dolayısıyla bu çevrede bir etkinlik düzenlemek isteyen kişilere önerimiz Osmanlı Mehter Takımı olacaktır. Dini ve İslami organizasyonları ile bilinen Hilal Organizasyon, aynı zamanda alanında uzman olan, cübbe, şalvar ve kavuktan oluşan Osmanlı kıyafetlerini kullanan, milli duygularınızı ürpertecek olan mehter takımını sizlere sunmaktadır. Bütün bunlarla birlikte uygun fiyatları ile birçok müşterinin ilgisini çekmiş, kimseyi hayal kırıklığına uğratmamış bir organizasyon şirketidir.

Başakşehir Mehter Kiralama Servisi İçin Arayın Rezervasyon Yaptırın. 0532 692 98 48