Esenyurt Mehter Takımı

Esenyurt Mehter Takımı gösterisi

Esenyurt Mehter Grubu Gösterisi

Esenyurt Mehter Takımı – Türk kültürünün en büyük parçalarından biri olan mehter takımı, geçmişte Osmanlı ordusuna olan büyük desteği ile bilinmektedir. Mehter takımı, dünyanın en eski ordu bandosudur ve Osmanlı Devleti zamanında birçok savaşa katılarak Osmanlı ordusuna savaşma gücü sağlamıştır. Esenyurt Başta Olmak Üzere Tüm Avrupa yakasındaki İlçelerde Yapılacak Organizasyonlara bizleri davet edebilirsiniz.

Esenyurt Mehteran ekibi fiyatı

Esenyurt Mehteran Takımı Kiralama Servisi

Bu geçmişi ile mehter takımları, günümüzde bizlerin kanını ve milli duygularını coşturmakta, bizleri bile gaza getirmektedir. Bu yönüyle mehter takımları günümüzde çeşitli etkinliklerde kullanılmaktadır. Örneğin Esenyurt ve çevresinde düğün, nişan, sünnet düğünü, asker uğurlama, gelin alma, gelin çıkarma merasimleri, dükkân açılışı, fetih etkinliği, Ramazan ayı etkinliği gibi bir etkinlik, organizasyon ve merasim organize ediyorsanız ve bir Esenyurt mehter Ekibini arıyorsanız, aradığınız adres Osmanlı Mehter Takımı olacaktır.

Esenyurt Mehter ekibi programı

Esenyurt Mehter Takımı İle Açılış Organizasyonu

Osmanlı Mehteran Takımı uygun fiyatları ve tecrübeli mehter ile bu organizasyonlarınız ve etkinlikleriniz için tam size göre bir Esenyurt’ta mehteran grubu kiralayabilir, bütün davetlilerinize unutulmaz bir etkinlik yaşatabilirsiniz. Bunun yanında dükkân açılışlarınızda ise çalınacak olan en güzel Türk marşları ile gelecek olan müşterilerinizin ilgisini kolayca çekebilirsiniz. Halkımızın severek izlediği ve takip ettiği mehter marşlarını sizde dinleyin.

Esenyurt Mehteran Fiyatlarımızı Öğrenin Sizde En Profesyonel Ekipler İçin İletişime Geçin. 0532 692 98 48