Beşiktaş Mehter Takımı

Beşiktaş Mehter Takımı

Beşiktaş Mehter Gösterisi İçin İletişim Kurun

Beşiktaş Mehter Takımı – Türk kültürünün en eski miraslarından olan, dünyanın en eski askeri bandosu olarak bilinen mehter takımı ile özel günlerinizde ve gecelerinizde davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatmak ister misiniz? Eğer cevabınız “evet” ise, aradığınız adres Osmanlı Mehter. Osmanlı ve son derece tecrübeli, alanında uzman olan mehter takımı ile en özel gün, gece ve davetlerinizi daha da özel hale getirebilirsiniz.

Beşiktaş mehter ekibi kiralama

Beşiktaş Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyonu

  • Bütün çalgı ve müzik aletlerinin kullanılabilmesi için en az 8 ile 9 kişilik, harika bir şölen yaratmak için ise 10 ile 36 kişi arasında kişiden oluşuyor.
  • Mehter takımı ile düğün, sünnet, nişan, asker uğurlama, gelin alma, gelin çıkartma merasimleri ya da fetih kutlamaları ve Ramazan ayı etkinlikleri için davetlilerinizin milli duygularını coşturabilir, tüylerini diken diken edebilirsiniz.

Beşiktaş Mehter Grubu İle Dükkan Açılışı

Beşiktaş çevresinde bir etkinlik düzenliyor ve bunun için bir Beşiktaş mehteran arıyorsanız adresiniz Osmanlı Mehter Takımıdır. Artık Beşiktaş mehter Ekibi arayışlarınızı başarılı bir sonuca ulaştırabilir, uygun fiyatları ve uzman bir mehter takımı ile harika davetler verebilirsiniz. 2002 yılından 2024 yılına kadar 22 yıldır en mutlu anlarınızda mehteran ekibi ile hep yanınızda olduk. Birbirinden deneyimli ekiplerimizin çaldığı marşları çok beğeneceksiniz.

Beşiktaş’ta Mehteran Grubu Kiralamak İçin Telefonumuzu Arayın. En Kaliteli Müziği En uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuyoruz. 0532 692 98 48