İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Fiyatlarımız 1.300 TL’den Başlıyor.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul – Dünyanın en eski askeri bandolarından biri olan Mehteran Takımı eski zamanlarda savaşan askerlerin savaşma isteğini arttıran ve karşı tarafı da bir müzik ile korkutmayı başaran topluluktur. Yüksek sesi ve muhteşem ritmik duygusu ile milli duygularınızı kabartan mehteran takımları amaçları hala aynı olmasa da geleneği devam ettiriyor.

osmanlı mehteran takımı

İstanbul’da Mehter Marşlarını Çalıyoruz.

Osmanlı Mehter Takımı Özel Organizasyon Ve Etkinliklerde Yer Alırken En Muhteşem Programları Yapıyoruz. Düğün ve Nişan Merasimlerinden Sünnet düğünlerinden Açılış Organizasyonlarına Kadar Görkemli Programlar Yapıyoruz. Mehteran İçin 7/24 Bizlere Ulaşın Bilgi Alın.

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

İçinizdeki tüm duyguları hareket ettiren mehteran takımı gösteri programları, savaş alanlarından, yeniçeri ocaklarından çıkıp düğünsünnet gibi etkinliklere taşınmıştır. Osmanlı’yı çağrıştıran baskın melodisiyle yüzyıllardır bizi gururlandıran mehter marşları İstanbul semalarında hala yankılanıyor. Mehter Takımı Fiyatları Gidilen yerin Uzaklığına Göre Ve Kişi Sayısına Göre Değişir.

silivri belediyesi mehter takımı gösterisi

Mehter Takımı Kiralama Organizasyonu Çok Ekonomik

Çeşitli organizasyon ve etkinlik için kiralayacağınız mehter takımımız tıpkı Osmanlı dönemindeki gibi giyinerek sizi zaman yolculuğuna çıkartacaktır. Hem görsel hem de müzik şöleni yaşatan Mehter Takımı, İstanbul’u yeniden fethetmişçesine gururlandıracak ve o gün kadar coşkulu vuracak davula.

mehter takımı ile mehteran marşı

Mehter Takımı İle Açılış Organizasyonu

İstanbul mehteran ekibi kiralama için seçeceğiniz takımın deneyimi, müzik geçmişi çok önemli bir rol oynayacaktır. Tüm askeri bandolarda da olduğu gibi bu müzikleri icra edebilmek belirli bir olgunluk, deneyim ve yetenek ister. İstanbul mehter Grubu kiralama için birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Fakat hepsi size istediğiniz duyguyu yaşatamayabilir.

mehter marşı mehteran grubu

Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyonu

Mehteran, askeri motive ederek savaşa daha dirençli ve daha dinamik gitmesini sağlarken düşmana da yaklaştıkça korku veren bir duygu olarak geçerdi. Savaşın öbür tarafındakiler kudretli Osmanlı ordusunun ayak seslerini daha yüksek duymaya başlar ve motivasyonları oldukça düşerdi. İçerisindeki melodilerde, notalarda gizlenen Osmanlı aşkı günümüzde dahi hissediliyor.

Mehter Takımı Kiralama %20 İndirimli

İstanbul mehter takımı kiralama için seçtiğiniz ekibimiz büyük bir ciddiyet ve aşkla müziğini yapıyor ve siz de bu eşsiz gösteriyi izleme şansı yakalıyorsunuz. Mehteran Ekibi fiyatları arasından kendinize en uygun olanı seçerek her türlü etkinliğinize davet edebilirsiniz. Ekibimiz döneme ve müziğe uygun kostümleriyle ve deneyimli ekibiyle o günü sizler için unutulmaz kılacak. Kendinizi Osmanlı’nın müziğine bırakın.

mehter takımı gösteri organizasyonu

Mehteran İle Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

  • Ekiplerimizin Fiyatları Ne Kadar? Fiyat Neye Göre Belirleniyor?
  • Mehter Ekibi İle Hangi Şehirlere Hizmet Veriyorsunuz?
  • Mehter Takımı İle Hangi Organizasyonlara Katılıyorsunuz? Kaç Saat Hizmet Veriyorsunuz?
  • Mehteran Ekibinde Kaç Kişi Var? Hangi Marşları Çalıyoruz?

İstanbul Mehteran Takımı İle Gelin Alma

Düğünlerde Mehteran İle Gelin Alma Merasimi Yapmaktayız. Ayrıca Sünnet Organizasyonu, Açılış Organizasyonlarında Ekiplerimizle Yer Alıyoruz. Programlarımız Ortalama Bir Saat Sürer. Ancak İsteğe Göre Süreyi Arttırıp Azaltabiliriz. istenilen tüm marşları çalıyoruz. minimum 8 kişilik ekiplerle sahne alıyoruz.

kiralık mehter takımı fiyatları ne kadar

Mehteran Takımımızı kiralamak ve fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim bölümden telefon numaramıza ve adresimize ulaşabilirsiniz. 0532 692 98 48