Mehter Takımı Gelin Alma

Mehter Takımı Gelin Alma

Mehter Takımı İle Gelin Çıkarma

Mehter Takımı Gelin Alma – Son Yıllarda Düğün Organizasyonu Öncesinde Damadın Gelini Evden Alma coşkulu Bir Merasime Dönüştü. gelin hanım evden çıkarken biz dışarıda en güzel mehter marşları seslendiririz. gelin ve damat gelin arabasına binip evden ayrılana kadar maşları çalmaya devam ederiz. 7 kişiden 30 kişiye kadar mehteran ekibi bizden talep edebilirsiniz.

mehteran ile gelin çıkarma

Mehter Takımı Gelin Alma Fiyatları

düğün öncesi organizasyonun bir parçası olan ve bir gelenek haline gelen mehter takımı ile gelin Çıkarma organizasyonu için bizi arayabilir ve en ihtişamlı gelin çıkarma töreni gerçekleştirebilirsiniz. en kaliteli ve profesyonel mehteran ekipleri için her zaman bize ulaşın.

açılış organizasyonu mehteran takımı

Gelin Alma Mehter Takımı %20 İndirimli

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Tüm Mahalle Ve Sokaklarında Mehteran İle Gelin Çıkarma Merasimi Yaparak Gelin, Damat Ve Dostlarına Özel Anlar Yaşatıyoruz. Avantajlı Ve Kampanyalı Fiyatlarımızdan Yararlanmak İçin Osmanlı Mehteran Takımı İle Telefon Bağlantısı Yaparak Sizde Bu Hizmetimizden Yararlanın. 20 Yıla Yakındır Binlerce Program Yapmanın Gururunu Yaşıyoruz. Güleryüzlü Hizmet, Avantajlı Fiyatlarımızdan İstifade Edin.

Mehter Ekibi İle Düğün Organizasyonları

Yıllardır tüm düğün, kına, nişan ve organizasyonlar belli bir trendin etrafında dönerek sıkıcı hale geliyor. Davetliler aynı şeyleri daha önce de birçok yerde deneyimlediği için bu klişelerden bir an önce kurtulmak gerekiyor. Hikayesi, müziği ve görsel şöleni ile davetlilerinize eşsiz saatler yaşatabilir.

Mehteran takımı ile gelin Çıkarma yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçin. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir