Avcılar Mehter Takımı

Avcılar Mehter Takımı

Avcılar Mehter Ekibi Etkinliği

Avcılar Mehter Takımı – Avcılar bölgesinde olacak düğün davet organizasyonu, sünnet düğünü organizasyonu, nişan merasimi, işyeri açılış organizasyonu, Ramazan etkinlikleri, fuar açılış organizasyonu, asker uğurlama ve karşılama, kız alma ve gelin alma merasimi, kutlu doğum organizasyonu, fetih kutlamaları gibi organizasyon ve etkinliklerinizde davetlilerinizin tüylerini diken diken etmek, gözlerini doldurmak, kalplerini güm güm attırmak mı istiyorsunuz?

avcılar mehter grubu

Avcılar Mehter Takımı Organizasyonu

İşte bu gibi özel günleriniz için Osmanlı Mehter Grubu, Avcılar mehter sizleri bekliyor. Eğer Avcılar mehter Ekibi araştırması yapıyorsanız, aradığınız adres Osmanlı Mehteran Takımı. Mehterbaşı, çevgen, boruzen, zurna, nakkare, zil, davul ve kös ile 10 kişiden 36 kişiye kadar olabilen mehter takımı Gösterileri sayesinde davetlilerinize unutulmaz bir etkinlik yaşatabilirsiniz. Avcılar Başta Olmak Üzere İstanbul’un Tüm Avrupa Yakasındaki İlçelerinde binlerce programda yer aldık.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Cübbe, şalvar ve kavuktan oluşan ve Osmanlı zamanında kullanılan kıyafetleri, en güzel Türk marşları ve başarılı bir mehter ekibi ile etkinliklerinizde sanki o günlerdeymişsiniz gibi bir hava yaratarak gününüzü ya da gecenizi güzelleştirebilmeniz için uygun fiyatları ile Osmanlı Mehter Ekibi sizlerin hizmetinde. Eğer böyle unutulmaz bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız sadece bir telefon uzağınızda olan bu organizasyon şirketini hemen arayın.

Avcılar Mehter Kiralama İle İstanbul’un Tüm İlçelerinde Sizlerleyiz. 0532 692 98 48