Arnavutköy Mehter Takımı

Arnavutköy Mehter Takımı

Arnavutköy Mehter Takımı

Arnavutköy Mehter Ekibi Kiralama

Arnavutköy Mehter Takımı – Mehter, dünyadaki ilk ve en eski ordu bandosudur. Mehter hücum marşı, Osmanlı devleti zamanındaki savaşlarda çalınarak psikolojik olarak havaya girilmesiyle bilinir. Mehteranın, savaşların kazanılmasında çok büyük payı vardır.

mehter grubu fiyatları

Arnavutköy Mehter Grubu Fiyatları

Günümüzde ise mehter müziği; düğün davet organizasyonu, sünnet düğünü organizasyonu, nişan merasimi, işyeri açılış organizasyonu, Ramazan etkinlikleri, fuar açılış organizasyonu, asker uğurlama ve karşılama, kız alma ve gelin alma merasimi, kutlu doğum organizasyonu, fetih kutlamaları gibi organizasyonları ve etkinlikleri içeren çeşitli özel gün ve gecelerde kullanılmaktadır. Mehter Takımı Fiyatlarımız 1.100 TL’den Başlamaktadır.

Arnavutköy mehter ekibi programı

Mehteran Fiyatları %20 İndirimli

Bu gibi günlerde sizlerin ve davetlilerinizin geçmişten günümüze kadar gelmiş olan mehter müziği ile kulaklarının pasını sildirebilmesi için Osmanlı mehter takımı ile hizmetinizdedir. Osmanlı devleti zamanında mehteran takımlarının giydiği kıyafetler ile sizlere gözleri dolduran bir performans sunabilecek bu mehter takımı, bütün müzik aletlerinin kullanılabilmesi için en az 8 kişiden oluşmalı; 10 ile 36 kişi arasında kişi barındırmalıdır.

En Özel Organizasyonlarda En İyi Programlar

Arnavutköy mehter takımı araştırması yapıyorsanız alanında başarılı ve uzman mehter ekibi ile Hilal Organizasyon’u tercih edebilir, Arnavutköy mehter takımı arayışlarınızı sonuca ulaştırabilir ve akıllara kazınacak bir müzik ile etkinliklerinizden istediğiniz verimi alabilirsiniz.

Arnavutköy Mehteran Olarak Tüm Salonlarda Sahne Alıyoruz. Kiralama İçin Bilgi Alın. 0532 692 98 48