mehter kiralama ücreti

İstanbul Mehteran Takımı ücretleri bizden öğrenin. osmanlı mehter takımı olarak istanbul ve ilçelerinde 2001 yılından beri sizlerin en mutlu anlarınıza renk ve coşku kattık. bizi dinleyen tüm gönüllerde heyecan oluşturduk. düğün organizasyonları,sünnet organizasyonları ve nişan organizasyonlarında gelen misafirler mehter takımı coşkusuna eşlik ettiler.

ayrıca ramazan etkilikleri, kutlu doğum programları ve fetih programı etkinliklerinde  yer almaya devam ediyoruz. mehter takımı programlarının kalitesi mehter takımındaki müzisyenlerin kalitesine bağlıdır. ensrümaları en güzel şekilde icra eden ekibimiz mehter marşlarını coşkulu şekilde icra ediyor. 

İstanbul’da Mehter Takımı Kiralamak İçin Arayın.

istanbul mehteran takımı istanbulun en seçkin mekan ve salonlarında binlerce program ve organizasyona imza atmıştır. mehter takımı adına herşey firmamız tarafında karşılanmaktadır. mehter takımı enstrümanları ve çalgıları yanında mehteran hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. mehter nedir?

mehter takımı hakkında geniş bil almak için sitemizden yararlanabilirsiniz. mehter takımı deyip geçmeyin çalınan enstrümanlardan giyilen mehter kıyafetlerine kadar herşey en ince detayına kadar firmamız tarafında düşünülür. 

Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyonları

Kiralık Mehter Takımı fiyatları ve ücretlerimiz ekonomik ve uygundur. sünnet düğünlerinde mehter takımı gösterileri yapmaktayız. ayrıca düğün merasimlerinde gelin alma esnasında mehter marşları çalmaktayız. sünnette, düğünde, nişanda, açılışta ve her yerde biz buradayız.

sizlerde osmanlı mehter takımını kiralamak ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0532 692 98 48

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir