Mehter Takımı Sünnet Düğün Organizasyonu

mehter takımı sünnet organizasyonu

Mehter Takımı İle Sünnet Düğünü Yaptırın

Mehter Takımı Sünnet Düğün Organizasyonu yapan müşterilerimize unutulmaz zamanlar yaşatıyoruz. çocuklarınız için çok önemli ve mutlu anlarınızdan olan sünnet düğünleri hep hatıralarda kalsın ve güzel anılsın diye mehter takımı ile en iyi marşları seslendiriyoruz. sünnet organizasyonları palyaço kiralama, taht yeniçeri ve mavi beyaz balonlarla çok daha renkli.

sünnet organizasyonu mehteran ekibi

Mehter Takımı Sünnet Düğün Organizasyonu

 • En Uygun Ve En Hesaplı Mehteran takımı Fiyatlarımızı Öğrenmek Ve Rezervasyon Yaptırmak için Osmanlı mehter takımı firmamızı arayabilirsiniz.
 • Kişi sayısı ve gidilen yerin uzaklığına göre mehter takımı fiyatlarımız değişmektedir.
 • Ayrıca sünnet koltuğu kiralama ve yeniçeri askerleri kiralama ile sünnet çocuğunu salona getirirken muhteşem çıkış yaparız.
mehter takımı sünnet düğün organizasyon

Mehteran İle Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askeri Gösterisi

Sünnet düğünlerinde mehteran ekibi ile birlikte taht üzerinde olan sünnet çocuğu marşlarımız çalınırken Yeniçeri Askerleri salona taşınır. Yeniçeri askerleri çocuğu taşırken o da misafirleri selamlar, misafirlerin alkışları ve marşlara eşliği ile salonda muhteşem bir hava oluşur. Yıllardır coşkulu ve inanılmaz Mehter takımı gösterileri sünnet düğünlerine değer katar ve hep hatıralarda güzel anılar oluşturur.

Mehter Takımı İle Hangi Marşları Seslendiriyoruz?

 1. Ceddin Deden
 2. Fetih Marşı
 3. Genç Osman
 4. Estergon Kalası
 5. Çırpınırdı Karadeniz
 6. Gafil Ne Bilir
 7. Plevne Marşı
 8. Hücum Marşı
 9. Abdulhamid Han
 10. Ey Şanlı Ordu

İstanbul’da Sünnet Organizasyonlarında Mehter Takımı Kiralamak İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

mehter takımı kiralama ne kadar

Mehter Takımı İle Sünnet Düğünü Cemiyetlerinde Marşlar Çalıyoruz

Mehter Takımı İle Sünnet Düğünü – İslamiyet ile birlikte gelen sünnet geleneği çoğu zaman çocuklara küçük yaşlarda yapılır ve bizim ülkemizde bu büyük bir coşku eşliğinde sünnet düğününe dönüştürülür. Tıpkı kına, nişan, düğün kadar eğlenceli ve dolu dolu geçen sünnet düğünü, her ailenin erkek çocuğu doğduğu andan itibaren hayal ettiği günlerden biridir.

mehter takımı ile sünnet cemiyeti

Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet düğünü, çocuğun zevkine göre şekillenir daha sonrasında güzel ve keyifli bir güne dönüşür. Özel günlerinizin daha güzel ve eşsiz olabilmesi adına mehter takımı ekibimiz, sizlere ve sevdiklerinize yıllar boyu hatırlayacağınız bir gün yaşatmayı hedefliyor. Mehter takımı ekibimiz, tıpkı kendi düğünü gibi özenle icra edeceği müzikleri, Osmanlı kostümleriyle yaparak bu harika müziği aynı zamanda görsel bir şölene çeviriyor.

sünnet düğünü mehteran ekibi kiralama

Mehter Takımı İle Nişan Organizasyonlarında Misafirleri Karşılıyoruz

Nişan, evliliğe atılan ilk adım, ilk heyecandır. Birlikteliğinizin simgesi olan nişan yüzükleriniz ilk defa bu gece takılır parmaklarınıza. Sevdiklerinizle, ailenizle beraber geçireceğiniz bu gün, her şeyin en iyi ve en kalitelisini hak ediyorsunuz. Sizlere hak ettiğiniz özeni ve günü yaşatacak olan mehter takımımız bu nişanınız için hazırlayacağı gösterisi sayesinde sizleri ve davetlileri bir anda alıp eskilere götürecek.

sünnet düğün organizasyonu mehter takımı

İstanbul Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyonu

Her daim içimizde bambaşka yerlere dokunan mehter marşları eşliğinde nişanın coşkusu daha da artacak ve keyifli bir akşama dönüşecek. Nişanınızda bizleri de aranızda görmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak, gerisi davulun, zurnanın, tokmağın işi.

sünnet cemiyetinde mehteran ekibi

Mehteran Takımı İle Muhteşem Bir Düğün Merasimi

Yıllar boyu hayal ettiğiniz o günün muhteşem olmasını ister misiniz? Herkes tarafından görülmüş olan klişeleri bir kenara bırakmanın vakti geldi. Düğününüz için harika bir fikrimiz var. Klasiklerin dışına çıkın ve Osmanlı’nın musikiye bir dokunuşu olan mehter marşlarına yer verin.

mehter marşları çalıyoruz

Sizde En İyi Mehteran Ekibi İle Tanışın

İçinizdeki heyecanın baki kalmasını hatta daha da fazla olmasını sağlayacak olan marşlar, davetlilerinize unutulmaz bir akşam yaşatacak. Gelemeyen herkesin imrendiği bir düğün organizasyonu için mehter takımımıza ulaşmanız yeterli. Döneme uygun kostümler ile giyinmiş olan takımımız sizler için seçtiği parçaları, en gür ve güçlü şekilde çalacaktır. Yılın en güzel düğünü için mehter takımımıza hazır olun.

Osmanlıdan bu zamana gelen mehter takımları ile sizlere en özel merasimleri yapıyoruz.

0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.