Mehter Takımı Sünnet Düğün Organizasyonu

mehter takımı sünnet organizasyonu

Mehter Takımı Sünnet Düğünü

Mehter Takımı Sünnet Düğün Organizasyonu yapan müşterilerimize unutulmaz zamanlar yaşatıyoruz. çocuklarınız için çok önemli ve mutlu anlarınızdan olan sünnet düğünleri hep hatıralarda kalsın ve güzel anılsın diye mehter takımı ile en iyi marşları seslendiriyoruz. sünnet organizasyonları palyaço kiralama, taht yeniçeri ve mavi beyaz balonlarla çok daha renkli.

sünnet organizasyonu mehteran ekibi

Mehter Takımı Sünnet Düğün Organizasyonu

En Uygun Ve En Hesaplı Mehteran takımı Fiyatlarımızı Öğrenmek Ve Rezervasyon Yaptırmak için Osmanlı mehter takımı firmamızı arayabilirsiniz. kişi sayısı ve gidilen yerin uzaklığına göre mehter takımı fiyatlarımız değişmektedir. ayrıca sünnet koltuğu kiralama ve yeniçeri askerleri kiralama ile sünnet çocuğunu salona getirirken muhteşem çıkış yaparız.

Mehteran İle Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet düğünlerinde mehteran ekibi ile birlikte taht üzerinde olan sünnet çocuğu marşlarımız çalınırken Yeniçeri Askerleri salona taşınır. yeniçeri askerleri çocuğu taşırken o da misafirleri selamlar, misafirlerin alkışları ve marşlara eşliği ile salonda muhteşem bir hava oluşur. yıllardır coşkulu ve inanılmaz Mehter takımı gösterileri sünnet düğünlerine değer katar ve hep hatıralarda güzel anılar oluşturur.

Mehter Takımı İle Hangi Marşları Seslendiriyoruz?

  1. Ceddin Deden
  2. Fetih Marşı
  3. Genç Osman
  4. Estergon Kalası
  5. Çırpınırdı Karadeniz
  6. Gafil Ne Bilir
  7. Plevne Marşı
  8. Hücum Marşı
  9. Abdulhamid Han
  10. Ey Şanlı Ordu

İstanbul’da Sünnet Organizasyonlarında Mehter Takımı Kiralamak İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir