istanbul'da mehteran takımları

Mehter Takımı Kiralama Hizmeti Ne Kadar?

Özel günlerinizin daha güzel ve eşsiz hale gelmesi için sizlere yıllardır hizmet veriyoruz. Mehter takımı kiralama için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilir ve hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Her organizasyonda görmeye alıştığınız ve artık davetlilere sıkıcı gelen rutinleri bir rafa kaldırın. Ve mehter takımının muhteşem gösterisine hazır olun.

Sizler için düzenlemiş olduğumuz fiyatlarımız eşliğinde siz de mehter takımı kiralama seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Düğün, nişan, kına, toplantı, davet ve birçok seçeneğinizde mehter takımımızı tercih edebilirsiniz. 

Mehter marşları sayesinde organizasyonunuzun ritmi artacak ve daha coşkulu hale gelecektir. Herkesin içinden bir parçaya dokunacak olan mehter marşları, sizi alıp Osmanlı’nın sokaklarına götürecek.

Türklerde Mehter Takımının Önemi

Bizler daima geleneklerimizin getirdiği güzellikler eşliğinde büyütüldük ve bu gelenekleri sürdürmeye devam ediyoruz. Türk kültüründe geleneklerin önemi ve değeri oldukça büyüktür.

Türklerin vazgeçilmez bir değeri olan musikinin temelleri ise Osmanlı döneminde atılmıştır. Mehter marşları da bunların başında gelir. Mehter marşlarını icra etmek o kadar kolay değildir.

Mehter Takımı Kiralama En Uygun Fiyatlar Bizde.

Her müziğin beraberinde getirdiği gereklilikler ve bir ritmik duygu vardır. Bu duyguyu karşı tarafa geçirmek ise ciddi bir emek, birikim ve yetenek ister. Sadece müzik yapabilmek yeterli değildir.

Mehter marşında en önemli etkenlerden biri ise Osmanlı’nın kudretini, gücünü müziğe yansıtabilmektir. Müzik ne kadar güçlü olursa duygular o kadar kolay ısınır müziğe. Osmanlı’yı hissetmek mehter takımı ekibimizle artık çok kolay. O dönemi sizlere tekrar yaşatmaya geliyoruz.

Mehteran Takımı Size Her Zaman Atalarımızın o güçlü sesini ulaştırır. 0532 692 98 48