Bando Takımı Kiralama

Bando Takımı Kiralama

Bando Takımı Kiralama Hizmeti

Bando Takımı Kiralama Hizmeti – Ekibimiz İle Özel Organizasyonlar, Partiler, Yılbaşı Eğlenceleri Etkinlikleri, Düğün Cemiyetleri Ve Sünnet Düğünlerinde Deneyimli Müzisyen Kadromuz Sizlere Unutulmaz Zamanlar Yaşatıyor. Kaliteden Ödün Vermeden Konservatuvar Mezunu Orkestralarımız Çok Eğlenceli Programlar yapıyorlar.

bando takımı kiralama fiyatı istanbul

Kiralık Bando Takımı Fiyatları İstanbul

Bando Takımı Fiyatlarımız Gidilen Yerin uzaklığına Ve Orkestra Kişi Sayısına Göre farklılık Göstermektedir. İstenilen Organizasyonlara Zamanında Gelir Hazırlığımızı Yapar Gelen Davetlilere Muhteşem Anlar Yaşatırız. Eğlenceli Ve Neşeli melodiler ve Ezgilerle Her Zaman Ortamlara Heyecan katıyoruz. Sevdiğiniz Ve istediğiniz Parçaları Bizden Talep Edin, Bizde Tecrübeli Müzisyenler Ve Orkestra Ekipleri Sizlere Hizmet Verelim.

bando takımı gösteri organizasyonu

Bando Takımı Enstrümanları

 • Trompet
 • Saksafon
 • Klarnet
 • Asma Davul
 • Ritim
 • Trombon
 • Darbuka
bando takımı kiralama orkestra kiralama

Bando Takımı Gösteri Organizasyonu

Bando Takımı İle Yerli Ve Yabancı Müzik Türlerinden hepsini sizlerin İsteğinize Göre Yer Verebiliyoruz. Organizasyon Şirketimizi Arayarak Düğün Organizasyonları Başta Olmak Üzere Tüm Etkinlikleriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Bando Takımı İle Düğün Organizasyon

Düğün Ve Davet Organizasyonlarında gelen davet ve misafirlere unutulmaz, heyecan verici ve son derece neşeli parçalar ile karşılıyoruz. salona, gelin damat ile giriş yaparak gelen misafirlerin alkış ve melodilere eşliğinde muhteşem biz çıkış yaparız. sahneye gelen çiftimize ilk dansı yapmalarını sağlarız. sonrasında tüm misafirleri sahneye alıp hareketli ve eğlenceli parçalar ile Herkesi Oyunlar ve Danslar Yaptırarak, düğün inanılmaz bir görsel şölene döner.

Bando Takımı Kiralamak Ve Müzik Organizasyonları İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

One Reply to “Bando Takımı Kiralama”

 1. Merhaba,

  Gelin alma merasimi yapmak istiyoruz. bando takımı kiralamak istiyoruz. bando ekibi kiralama ücreti ne kadar? kaç saat kalıyorsunuz? birde İstanbul’un her yerine geliyor musunuz?

  iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.